Hakkınız ile hakkınıza ulaşmanın arasındaki en önemli adım avukatınızdır.

Hakkımızda

Hakkımızda

Atak Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Bursa merkezli faaliyet göstermektedir. Büromuz, müvekkillerimizin değişim gösteren ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla çözümcül, şeffaf ve dinamik yaklaşım stratejisini, engin hukuki bilgisi ile birleştirmektedir.

Gerek Bursa merkezinde gerekse farklı şehirlerde kurumsal şirket ve özel kişilerden oluşan müvekkillerine: hukuki danışmanlık, dava ve iş takibi, sözleşme hazırlama gibi çeşitli profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bursa’da bulunan hukuk ve danışmanlık büromuz başarılı avukatları marifetiyle: başta Ceza Hukuku, Özel Hukuk(Alacak Hukuku) ,Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku ve Şirketler hukuku, Sigorta hukuku, İdare hukuku davaları başta olmak üzere çeşitli hukuk alanlarında faaliyet göstermektedir.

Büromuzun temel prensibi uzmanlık alanlarımıza giren dava ve uyuşmazlıklarda müvekkillerimize doğru, etkin ve hızlı çözüm yolları sunmaktır. Uyuşmazlıkların her seviyesinde stratejik adımların atılmasında ve alternatif çözüm yollarının belirlenmesinde müvekkillerimize en kaliteli hizmeti sunarak başarılı sonuçlar elde etmek öncelikli hedefimizdir.

Büromuz ayrıca müvekkillerimizin, yurt içi ve yurt dışında, zamanla değişim gösterebilen ihtiyaç ve taleplerine karşılık, daha iyi bir hukuk hizmeti sağlayabilmek için çeşitli hukuki çalışmalar yapmaktadır.

Seçkin ve bağımsız bir hukuk bürosu olarak müvekkillerimize hukukun birçok alanında hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Büro Adresi

Kırcaali, Kiremitçi Sk Karakaşgil Plaza D:Kat:7 Daire:701, 16220 Osmangazi/Bursa

Sezer akçam

+905551857885

Hasan KEBELİ

05537436833

atakhukukdanismanlik.com