Avukat
Brief info

1996 yılı Ardahan doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini burada birincilikle tamamladı. Liseyi Bursa Orhangazi Anadolu Lisesinde tamamladı. Buradan derece ile mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimine başladı.

2018 yılında Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesinden bölüm birincisi olarak mezun oldu.

1 yıl Adana Barosuna bağlı aktif stajını tamamladıktan sonra Bursa Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğine başladı. Bursa Barosuna bağlı olarak halen avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Sakarya Üniversitesinde Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yapmakta olup “Uzay Hukuku” alanında tez çalışması yürütmektedir.

Atak Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun kurucu ortağıdır.

Özellikle “Çocuklara Yönelik Cinsel İstismar Suçu” alanında birçok eğitime katılmış olup ayrıca bu alanda makale çalışmaları devam etmektedir.

Hukuk öğrenciliği esnasında kurgusal dava yarışmaları ve kulüp çalışmalarında aktif rol üstlenmiştir.

Pandemi dönemi ve özellikle Covid-19 tedavilerinin hukuki boyutu üzerinde çalışmalar ve örnek davalar yürütmüştür.

İcra ve İflas Hukuku ve bu alanda nitelikli hesaplamalar, Vergi Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Milletlerarası Özel Hukuk özelinde; boşanma davaları ve şirket danışmanlığı başta olmak üzere hukukun birçok alanında faaliyetlerini Atak Hukuk ve Danışmanlık Bürosu dayanışması ile gerçekleştirmektedir.  
Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

Voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Büro Adresi

Kırcaali, Kiremitçi Sk Karakaşgil Plaza D:Kat:7 Daire:701, 16220 Osmangazi/Bursa

Sezer akçam

+905551857885

Hasan KEBELİ

05537436833

atakhukukdanismanlik.com